Tagi

Fotocast

FOTOKAST ŚLUBNY to połączenie reportażu fotograficznego i filmowego z dźwiękiem oraz muzyką w spójny przekaz multimedialny. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią nudy. Dla wielu może być alternatywą dla videofilmowania ślubu. Bardzo istotną rolę w tej prezentacji pełni dźwięk i odpowiednio dobrana muzyka.

W romantycznej duszy gra zapewne jakaś ulubiona melodia, niezapomniane czarowne dźwięki. Pełne emocji słowa wypowiedziane w zgiełku weselnej wrzawy nie zawsze są wychwycone podczas filmowania wesela i stają się szybko zapomniane. Aby je ocalić rejestruję dźwięk przez większość czasu trwania wyjątkowej uroczystości. Wasze rozedrgane głosy, szczere życzenia gości których nie zarejestruje weselny kamerzysta zostaną zapisane dzięki użyciu profesjonalnych mikrofonów RODE i rejestratorów ZOOM H4n i H5 oraz Olympus. Połączenie fotografii, klipów video i nagrań dźwiękowych w odpowiedniej oprawie muzycznej pozwala mi na pełniejsze przedstawienie artystycznej wizji dnia ślubu.

Podejmując wyzwanie stworzenia prezentacji FOTOKAST pragnę by klient otrzymał wierny, spójny i bogaty dokument, w którym każda sekunda jest przesycona emocjami. Tak wykonane dzieło staje się namacalną esencją Waszych najpiękniejszych chwil.

FOTOKAST ŚLUBNY zawiera materiał filmowy (w jakości HD 1080p zarejestrowany przez drugiego fotografa weselnego) z następujących fragmentów uroczystości:
- przygotowania w domu pana młodego
- przygotowania w domu panny młodej
- przyjazd pana młodego tzw. "brama"
- uroczystość błogosławieństwa
- wejście pary młodych do kościoła
- ceremonia zaślubin w kościele
- powitanie pary młodej przez rodziców ( przy wejściu do sali weselnej)
- pierwszy taniec
- wybrane fragmenty zabawy weselnej
- oczepiny
Zapraszam do obejrzenia trailera fotokastu ślubnego.

 {youtube}https://www.youtube.com/watch?v=wPdMG-fLoDc&t=33s {/youtube}

 {youtube}https://www.youtube.com/watch?v=0zHu7FnrsFg&feature=youtu.be {/youtube}

 

 

 

Dane kontaktowe

Usługi fotograficzne Foto-Mikado 
Marek Ziemichód
ul. Narutowicza 88a
23-400 Biłgoraj
tel. 606 393 158
marek(małpa)fotografiaslubnabilgoraj.pl